Nowości z jesienno-zimowej kolekcji dn-nightwear

colectrion-autum-winter-2015-2016Właściciel marki „Dn nightwear” (dawniej Dobranocka), jak co roku, zaprezentował kolekcję jesień-zima. Katalog jest bogaty w nowe kreacje piżam i koszul nocnych, choć znajdziemy tam także modele, które z powodzeniem pojawiały się z poprzednich katalogach. W naszym sklepie pojawiła się już pierwsza partia nowych piżam oraz koszul nocnych i aktualnie czekamy na kolejne dostawy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia wybranych modeli koszul nocnych, piżam damskich i piżam męskich. Warto zauważyć, że w katalogu Dobranocki na Jesień i Zimę 2015/2016 występuje wiele modeli piżam i koszul nocnych do karmienia piersią. W kolekcji znajdziemy także kilka modeli piżam damskich całkowicie rozpinanych.

W tej kolekcji pojawiły się piżamy w nowym kolorze Turquoise oraz szereg piżam i koszul nocnych w kolorze jeans. Także w kolekcji „Plus size”. Katalog Dn Nightwear jak zwykle charakteryzuje się elegancją i szykownymi modelami. Ceny są przystępne, więc zapraszamy na udane zakupy www.fajnepizamy.pl.